+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Oddělení

Dětský příjem zajišťuje lékařskou péči o pacienty do 19-ti let . Jsou zde ošetřovány děti, které potřebují bezodkladnou péči, děti s akutním onemocněním odesílané praktickými nebo odbornými lékaři a děti, které byly objednány k hospitalizaci na dětské oddělení.

 

  • V pracovních dnech v době od 6:30 do 15:00 hodin kontaktujte sestru dětského příjmu, který se nachází v prostorách centrálního příjmu (vchod naproti sportovní haly Slavie - vpravo a hned vlevo ve směru k dětskému oddělení). V době nepřítomnosti sestry se obraťte na pracovnici recepce (místnost vedle) či sestru centrálního příjmu (15 m napravo). Jde-li o úraz, na sestru chirurgické ambulance.

  • Dětský příjem se nachází v prostorách centrálního příjmu (vchod naproti sportovní haly Slavie - vpravo a hned vlevo) - ve stejných prostorách jako lékařská služba první pomoci pro děti a dorost.

  • Interní příjem se nachází v prostorách centrálního příjmu (vchod ze sportovní haly - vpravo a hned vpravo). Chirurgická ambulance se nachází po vstupu do haly vpravo a rovně až na konci chodby.