+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Oddělení

 Primář 

MUDr. Mojmír Keprda 
Telefon: 596 491 170
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vrchní sestra centrálních
operačních sálů
Helena Nedobová
Telefon: 596 491 169
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Vrchní sestra centrální
sterilizace
Bronislava Lakotová
Telefon: 596 491 729
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Centrální operační sály (COS)
Současné centrální operační sály byly otevřeny 1.1.2004. Jedná se o moderní komplex celkem 8 operačních sálů, které jsou umístěny vždy po čtyřech ve dvou patrech v samostatné budově propojené s budovou nemocnice proskleným koridorem. Operační sály splňují ta nejpřísnější kritéria, která jsou v dnešní době na operační sály kladena.

Na centrálních operačních sálech se provádějí operace  chirurgické,neurochirurgické,operace  cévní chirurgie,ortopedické operace, gynekologické,urologické a ORL operace. Lékaři interních oborů využívají prostory  COS k zákrokům  prováděným v celkové anestesii.
 
Pro potřebu těchto operační oborů je k dispozici zkušený a na profesionální úrovni pracující sehraný kolektiv instrumentářek a dalšího zdravotního personálu. Centrální operační sály umožňují další rozvoj chirurgických oborů pro zajištění špičkové operační péče pro klienty naší nemocnice.


Centrální sterilizace (CS)

Jsme pracovištěm certifikovaným podle normy: EN ISO 13485:2012

Pracoviště centrální sterilizace se od 1.1.2004 nachází v přízemí  stejné budovy jako COS. Centrální sterilizace  má bezprostřední návaznost na centrální operační sály a dobrou dostupnost pro všechny ostatní oddělení a ambulance nemocnice. Centrální sterilizace disponuje dostatečnou kapacitou moderních mycích automatů a parních sterilizátorů. Pro potřeby nízkoteplotní sterilizace nabízí  možnost sterilizace formaldehydem nebo  plasmou. Oddělení centrální sterilizace je dále distributorem jednorázového rouškování pro centrální operační sály a celou nemocnici, je dodavatelem sterilního zdravotního materiálu pro jednotlivá oddělení a ambulance. V neposlední řadě zajišťuje centrální ředění desinfekčních prostředků pro celou nemocnici.
 
Sterilizujeme široké spektrum nástrojů a přístrojů. Služeb  oddělení  centrální sterilizace využívá  i  více  než  stovka  externích  zákazníků.

 

Fotogalerie

certifikat