+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Pacienti a návštěvníci

V pondělí 22. 3. 2021 bude ve spolupráci s Magistrátem města Havířova spuštěn provoz nového velkokapacitního očkovacího centra v hale Slávii v Havířově. Stávající očkovací centrum v prostorách havířovské nemocnice v tento den ukončí v nemocnici svůj provoz a kompletně se přesouvá do haly Slávie.


Provozní doba očkovacího centra bude od pondělí do pátku od 7.00 do 19.00 hodin, v případě potřeby a při pokrytí dodávkami vakcín jsme připraveni provozní dobu rozšířit i o víkendy.
V závislosti na dodávkách vakcín budeme schopni naočkovat až 1000 osob denně. Očkovat se bude vakcínami, které budou v danou chvíli k dispozici.


Rezervace na očkování je možná pouze přes oficiální rezervační systém Ministerstva zdravotnictví na https://registrace.mzcr.cz/, nelze se přijít zarezervovat přímo na očkovací centrum do haly Slávie. I nadále však bude všem seniorům, kteří si neví sami rady s registrací nebo nemají žádnou osobu ve svém okolí, která by jim s registrací pomohla, k dispozici informační a rezervační poradenské centrum ve vstupní hale havířovské nemocnice a odboru sociálních služeb havířovského magistrátu.


Očkování bude probíhat v souladu se strategií Ministerstva zdravotnictví, v tuto chvíli se mohou očkovat senioři 70+, zdravotníci a pedagogičtí pracovníci. Harmonogram očkovaných skupin se může průběžně měnit a aktualizovat, proto doporučujeme zájemcům o očkování sledovat stránky Ministerstva zdravotnictví na https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/, kde se tyto informace pravidelně zveřejňují.

INFOLINKA, která slouží pouze k nahlášení, pokud se nemůžete dostavit na očkování je 704 683 316. Pro poradenství k registraci můžete volat tel. 705 604 518.

Očkovací centrum mapa OK

Očkovací centrum mapa