+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Vážená paní, vážený pane, rádi bychom Vám představili náš projekt:
"Průtokový cytometr pro diagnostiku zhoubných onemocnění krve".


Pro tento projekt jsme se rozhodli právě proto, že se naše oddělení klinické hematologie stalo v roce 2008 jedním ze sedmi „center s rozšířenou hematoonkologickou péčí“, které působí na území České republiky.


Vysoce erudovaní lékaři zde poskytují pacientům se zhoubným onemocněním krve specializovanou zdravotní péči. K rychlému stanovení konečné diagnózy využívají průtokový cytometr pořízený v roce 1994. Abychom udrželi vysoký standard zdravotní péče musíme investovat do modernizace a obnovy průtokového cytometru.

Technickou specifikaci přístroje si můžete prohlédnout zde.

Cena průtokového cytometru je 3 000 000 Kč.

Jak můžete přispět i Vy?
Zašlete nám doplněnou Darovací smlouvu (zde ke stažení) nebo Smlouvu o poskytování reklamní plochy (zde ke stažení) na níže uvedenou adresu:
Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.
Referát marketingu
Dělnická 1132/24
736 01 Havířov

Na případné dotazy týkající se projektu Vám ráda odpoví:
Mgr. Romana Chmielová
Referát marketingu
Telefon: 596 491 540
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyvrcholením sponzorských aktivit bude I. ročník benefičního koncertu a současně oslavy 40. výročí nemocnice. Na benefičním koncertu, který se bude konat dne 11.12.2009, chceme veřejně poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli na zakoupení průtokového cytometru. Ten bude slavnostně předán primáři hematoonkologického centra zástupcem sponzorské firmy, která se bude podílet na zakoupení nejvyšší darovanou částkou.

Naše nejvýznamnější sponzory pozveme na benefiční koncert a raut a zveřejníme jejich logo na našich webových stránkách. Naše sponzory, kteří přispějí více než 50 tisíc Kč, zveřejníme na panelu ve vstupní hale naší nemocnice, na nových webových stránkách nemocnice a v prostorách hematoonkologického centra. Sponzoři mohou využít také možnost pronájmu reklamní plochy během benefičního koncertu nebo v prostorách nemocnice.

Věřím, že společně s námi přispějete na zakoupení průtokového cytometru a pomůžete nám ještě více pozvednout kvalitu zdravotní péče, kterou poskytujeme občanům našeho regionu.

Ing. Jan Ferenc
ředitel