+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Havířovské dětské oddělení již po sedmnácté navštívili zástupci Gymnázia Komenského Havířov – PhDr. Petr Šimek, a Mgr. Sylva Mokrošová, společně s farářem Evangelického kostela Mgr. Vladislavem Volným Th. D., aby předali finanční dar naší nemocnici.

Finanční dar se vybral u příležitosti konání každoročního charitativního koncertu pořádaného před vánoci v Evangelickém kostele v Havířově-Bludovicích. O nevšední koncertní zážitek se posluchačům tradičně starají studenti a absolventi gymnázia Komenského.
V úvodu dnešní návštěvy všechny přítomné přivítala Mgr. Sylva Mokrošová, která učí na gymnáziu hudební výchovu, a dva její svěřenci potěšili děti svým vystoupením. Vystoupení se líbilo nejen malým pacientům, ale také zaměstnancům dětského oddělení, kteří se přišli podívat.

Na závěr ředitel gymnázia, PhDr. Petr Šimek, předal řediteli nemocnice Ing. et Ing., Bc. Jiřímu Matějovi MBAce. finanční dar ve výši 20 000,- Kč. Pan ředitel hostům poděkoval a velmi ocenil tuto aktivitu, která každý rok umožní nakoupit potřebné vybavení na oddělení. S poděkováním se připojil také primář dětského oddělení MUDr Hynek Canibal.

P2070758

P2070763

P2070756