+420 596 491 111

nsphav@nsphav.cz

Vážení zájemci o testování, prosím, čtěte důležité informace níže.

 

Antigenní testování
Probíhá každé pondělí, středu a pátek od 12:00 do 16:00 hodin. Je nutné se objednat na konkrétní čas prostřednictvím stránek centrálně spravovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR. Systém objednávání je jednoduchý, na tomto odkazu pro antigenní testování zvolte tlačítko objednat a poté budete přesměrováni na výběr volného data a hodiny. Můžete si rovněž stáhnout do svých mobilních telefonů aplikaci Reservatic, kde si v přehledu vyhledáte naší nemocnici. Pokud se vám po přihlášení do systému objeví informace, že máme všechny termíny obsazeny, můžete se pokusit vyhledat volné místo v testovacím centru jiného města. Pro pomoc s registrací můžete volat naše Poradenské centrum na telefonním čísle 705 604 518 nebo Help linku zřízenou MS krajem 800 720 210. Můžete se zdarma nechat testovat opakovaně, jednou za tři dny. Každý obdrží potvrzení o výsledku provedeného testu, které je platné dva dny od jeho vydání. Antigenní testy jsou prováděny výtěrem z nosohltanu a na jejich výsledek se čeká zhruba třicet minut.

PCR testování
Probíhá každý den v týdnu od 7:00 do 15:00 hodin. Je nutné se objednat na konkrétní čas prostřednictvím stránek centrálně spravovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR. Na tomto odkazu pro PCR testování opět zvolte tlačítko objednat a poté budete přesměrováni na výběr volného data a hodiny. Můžete si rovněž stáhnout do svých mobilních telefonů aplikaci Reservatic, kde si v přehledu vyhledáte naší nemocnici. Pokud se vám po přihlášení do systému objeví informace, že máme všechny termíny obsazeny, můžete se pokusit vyhledat volné místo v testovacím centru jiného města.


Prosím, respektujte Vámi zvolený den a čas odběru, abyste předešli zbytečnému čekání. Přineste si s sebou občanský průkaz a kartičku pojištěnce.

 

INFOLINKY NESLOUŽÍ K OBJEDNÁVÁNÍ NA TESTY.